Kallis KassMaania Sõber

Kallis KassMaania Sõber,
Poekese aknaluugid/silmad on küll kinni, aga süda on lahti. Ja pea mõtleb nii päeval, kui öösel - kuidas edasi minna. Proovin vaimu üleval hoida kõigi nende toredate hetkede meenutamisega, mil külastajad olid rõõmsad&ütlesid südantsoojendavaid sõnu meie olemasolu vajalikkusest.
Loe lisaks

JAGA POSTITUST & VÕIDA!

KASSMAANIA JA NORNA LOOSIMINE!
Läheneva sõbrapäeva puhul loosivad Norna ja KassMaania välja mitu ägedat kingitust kassifännidele! Peaauhind on Eesti akvarellikunstniku Pille Lehise kuldse kassimaali reproduktsiooniga dekoratiivpadi koos KassMaania kinkekaardiga!
Lisa-auhind on omal valikul kõrvarõngad või pross Eesti autorite kassiteostega, millega kaasas KassMaania kinkekaart!
Osalemiseks pane LIKE KassMaania ja NornaCatandDog Facebooki lehtedele ja jaga postitust availikult oma FB seinal!
Kommenteeri postituse all, kas sinu lemmik-auhind oleks padi või ehe ja kas see sobiks ideaalselt sulle või hoopis sõbrale!
Loosimine toimub 6. veebruaril ja auhinnad saab kätte KassMaania kauplusest Müürivahe tänaval, kus iga kassifänn leiab suurepärase valiku sõbrapäeva kingitusi!
Jaga postitust nii KassMaania kui NornaCatandDog lehel, sest siis on sul kahekordne võimalus võita!
Loe lisaks

MUINASJUTT!

Ka tänapäeval sünnib muinasjutte! Eriti nüüd, jõuluajal, on nendest tore osa saada!
Loe lisaks

Kassimuuseum Šiauliai`s

Täna tahaks pajatada loo Leedu Kassimuuseumist - Katinų Muziejus. Öö ei andnud und, ilm on hall&selle kohaga seoses tekkiski pisut kurvavõitu mõtteid.

Loe lisaks

Kassimuuseum Kotor`is

Soov külastada seda muuseumi oli üheks põhjuseks, miks ma võtsin ette pika autoreisi Montenegrosse. Ma lihtsalt pidin seda nägema&kogema! Ja - see oli seda väärt!
Loe lisaks

KassMaania - uus kassikunsti poeke Eestis

KassMaania pood ja kokkusaamispaik on mõeldud kõikidele, kellele meeldivad kassid ja kellel on soovi seda nii oma välimuses, kui kodus julgelt näidata! Siit leiab kingitusi endale ja kassisõpradele! Meilt leiab käsitsi valmistatud mänguasju, ehteid, salle, kotte, klaase, vaase...
Kui oma soovikohast asja ei leia - saad siia jätta teate. Või kui oled osavate näppudega, paku meile oma teenuseid – äkki on see just kellegi südamesoov!
Siin saab diivanil jalgu puhata, teed juua&juttu vesta!
Kui toas paistab valgus - ava uks ja astu sisse!
Loe lisaks